Putování za pohádkou - Radobyčice 2017

V sobotu 17. června 2017 se uskutečnil v Radobyčicích již 4. ročník Putování za pohádkou. Na jednotlivých stanovištích čekaly na děti pohádkové postavičky s různými úkoly - sportovními či vědomostními. Za jejich splnění byly děti odměněny sladkostmi a dalšími drobnostmi. Dále děti během svého putování odpovídaly na pohádkové kvízové otázky. 

Start probíhal v Podhájí – na louce za mostem. Na děti čekali: Mat a Pat, vodníci, Hurvínek s Máničkou, Karkulka s hajným, Mája s Vilíkem, Kočička a pejsek, Bílá paní se strašidlem, loupežníci, na návsi hasiči, Křemílek a Vochomůrka a na hřišti u sokolovny Sněhurka s trpaslíky. V cíli měly děti ještě za úkol poznat u pěti muchomůrek různé druhy lesních zvířátek, rostlin a hub. 

Děti si mohly prohlédnout hasičské auto z PS Slovany, zaskotačit na skákacím hradu nebo si nechat namalovat něco pěkného na obličej. Letošní účast byla rekordní. Vážíme si toho. 

I letošní ročník proběhl ve spolupráci mezi TJ Sokol Radobyčice, SDH Radobyčice, Spolkem Staročeská LiRa, místními seniorkami a studenty. Do organizace se zapojila zkrátka celá obec.

Velké díky sponzorům, všem účinkujícím a těm, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na přípravě, organizaci a realizaci čtvrtého ročníku radobyčického pohádkového putování.

2019  RADOBYČICE neoficiálně - Neoficiální webové stránky městské části Plzeň Radobyčice   globbers joomla templates