Vánoční charitativní jarmark 2017

V sobotu 25. listopadu 2017 se konal v Radobyčicích první Vánoční charitativní jarmark pod záštitou Nadačního fondu Šance Onkoláčkům, který podporuje onkologicky nemocné a jinak závažně nemocné děti.

Jarmark proběhl v přísálku místní sokolovny. Na kupující čekala široká škála krásných výrobků, které na jarmark věnovali nejen místní, ale balíčky přišly i z velké dálky. Zapojilo se přes padesát dobrých duší, které na jarmark věnovaly svoje výrobky a výtvory. A bylo z čeho vybírat.

Dveře jarmarku se otevřely kolem 16 hodiny a od samého začátku byl o výrobky velký zájem a kupující chodili v hojném počtu po celou dobu konání jarmarku. Moc si takového zájmu vážíme. Také výsledná částka, která se na jarmarku vybrala, byla neskutečná – celkem 24.010 Kč a zaokrouhleno na 24.100 Kč. A prodalo se 7 charitativním kalendářů na rok 2018. Děkujeme. Vše putuje Nadačnímu fondu Šance Onkoláčkům.

Aktuálně: částka 24.100 Kč (jarmark) a 1.110 Kč (kalendáře) byla dne 27.11.2017 vložena na účet NF Šance Onkoláčkům (č.ú. 2600717725/2010 - jde o transparentní účet). Zbylé výrobky, které se na jarmarku neprodaly, byly dne 27.11.2017 předány NFŠO a budou prodávány na jarmarku pořádaném NFŠO v pátek 1.12.2017 v Přešticích. 

Toto cestou bychom rády poděkovaly všem, kteří věnovali své výrobky, a to:

● Jindřiška Martínková, ● Čakrové svíčky, ● Ladislav Gotthardt, ● Veronika Kovaříková, ● Markéta Jandíková, ● Vlasta Boučková, ● Zdenka Prokopová, ● Petra Topinková, ● Jitka Jíchová,  ● Iva Kalábová (Pacáci),  ● Kamila Blažková, ● Jitka Brůhová, ● Natálka Krýdová a Petra Doubková, ● Květa Průchová, ● Míša, Mareček a Míra Průchovi, ● Jiřina Končelíková, ● Martina Morozovová, ● Jarka Růžková, ● Zuzana Topinková, Šárka a Lucie Rohlíkovi, ● Naďa Vlasáková, ● Petra Plzáková, ● paní Plzáková, ● Radka Martínková, ● paní Martínková, ● Jana Beková, ● Jitka a Václav Vaštovi, ● Eliška Říhová, ● paní  Wegerová, ● Kateřina Vitáková, ● Marie Vajdičová, ● Bláhovi, ● paní Strnadová, ● Filip Černý, ● Jitka Štenglová,  ● Ivana Koublová, ● Nikola a Petr Žaludovi, ● Milada Žaludová, ● Jarmila Topinková, ● paní Waltrová, ● Klára Maňasová, ● Věra Polanová, ● Jana Uhlíková, ● paní Stuchlová, ● Lenka Legová, ● Zdenka Chaloupková, ● Pavel Sandra Kieweg,● paní Jedličková, ● Míra Elger, ● Vlaďka Smetanová, ● Václav Ulč, ● Jana Kroftová Foldová ● Jana Kuchynková. Pokud se náhodou na seznamu nevidíte a Vaše výrobky zdobily náš jarmark, ozvěte se, hned takové nedopatření napravíme.

Dále děkujeme všem známým i neznámým nakupujícím za jejich nákup na našem jarmarku. Díky TJ Sokol Radobyčice, která nám poskytla zázemí pro jarmark ve svých prostorách.

A v neposlední řadě velké díky za pomoc při přípravě a samotném průběhu jarmarku patří: Vašíkovi Ulčovi, Láďovi Gotthardtovi, Petře Doubkové, Zdence Chaloupkové, Kateřině Vitáková, Petře a Petrušce Plzákové, Monice Bočanové a pomocníkům z místní hospůdky.  

Za „jarmark tým“: Veronika Kovaříková a Markéta Jandíková.

2019  RADOBYČICE neoficiálně - Neoficiální webové stránky městské části Plzeň Radobyčice   globbers joomla templates