Vánoční charitativní jarmark 2018 - pozvánka

NÁZEV A ÚČEL KONÁNÍ AKCE:

Milí příznivci dobré věci, i letos proběhne VÁNOČNÍ CHARITATIVNÍ JARMARK v Radobyčicích na podporu Nadačního fondu Šance Onkoláčkům z Přeštic, který podporuje onkologicky nebo jinak vážně nemocné děti.

Více informací o NF Šance Onkoláčkům na: www.nfsanceonkolackum.cz

JAKÉ VÝROBKY LZE NA JARMARK VĚNOVAT:

Rády bychom touto cestou oslovily všechny ty, kteří rádi háčkují, pletou, šijí či jinak tvoří a chtějí přispět na dobrou věc věnováním svých vlastnoručních výrobků na letošní charitativní jarmark. Vítány jsou nejen vánoční dekorace (jako věnce na stůl či dveře, svícny, vánoční ozdoby, svíčky), ale i šité, pletené či háčkované výrobky, vánoční pečivo/perníčky, zpracované dobroty ze zahrádky (u potravin s uvedením složení) a další Vaše vlastnoruční výrobky. 

PŘÍJEM VÝROBKŮ:

Pokud chcete věnovat Vaše vlastnoruční výrobky, budou přijímány ve čtvrtek 22. listopadu a v pátek 23. listopadu v době od 18 do 20 hodin v přísálku sokolovny - vstup hlavním vchodem (přístup ze Sportovní nebo Zářivé ulice). Lze se případně domluvit individuálně na předání v tomto týdnu mimo uvedené termíny.

TERMÍN A MÍSTO KONÁNÍ:

Samotný jarmark proběhne v prostorách místní sokolovny - v přísálku, a to v sobotu 24. listopadu v době od 16 do 19 hodin. Těšíme se na všechny nakupující a návštěvníky jarmarku. Přijďte si nakoupit vánoční dárečky a současně podpořit nemocné děti a jejich rodiny v nelehké životní situaci.

CO S NEPRODANÝMI VÝROBKY NA JARMARKU:

Pokud se náhodou stane, že se některé výrobky neprodají, budou postupně dány na prodej nebo aukce na facebookové skupiny "Bazárek - Šance Onkoláčkům", kdy výtěžek (z prodeje či aukce) poputuje v souladu s pravidly této skupiny opět Nadačnímu fondu Šance Onkoláčkům.

KONTAKTNÍ OSOBY:

Markéta Jandíková a Veronika Kovaříková

DOTAZY:

mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

2019  RADOBYČICE neoficiálně - Neoficiální webové stránky městské části Plzeň Radobyčice   globbers joomla templates