Putování za pohádkou 2019

Foto: Michal Kasl.

V sobotu 15. června 2019 se konal již 6. ročník dětské akce Putování za pohádkou. Na děti čekaly na dvanácti stanovištích pohádkové postavy se sportovními či vědomostní úkoly. I přes tropické počasí přišla necelá stovka malých soutěžících, aby si s rodiči či kamarády prošla pohádkovou trasu v Radobyčicích a jejich okolí.

Cíl cesty byl jako tradičně areál místního Sokola, kde bylo pro děti připraveno malování na obličej, stánek městské policie a ukázka práce psovodů MP. Pak už následovala volná zábava.Děkujeme všem návštěvníkům, kteří přišli a podpořili nás tak v naší činnosti. Velké díky patří sponzorům, kteří nám zůstavají věrní, a všem, kteří se na průběhu celé akce podíleli.

Děkujeme:  ZO Českého zahrádkářského svazu Plzeň - Radobyčice, Jiří Holub, Miroslav Pitule, Jiří Holý a Honza Zbořil, VINAŘSTVÍ ZIKMUND s.r.o., Radek Stuchl, ZP 211, Petr Ochoc, Nikola Žaludová, rodina Vaštova, Blanka Valtrová, Petra Plzáková, Hana Březková, Michaela Braumová, Radobyčická Sokolovna - Ladislav Gotthardt a Věra Hrubá, SDH Plzeň - Radobyčice, Spolek Staročeská LiRa, Alena Kohoutová, Jitka Hakrová, Robert Jindřich, Petra Grejcarová, Veronika Kovaříková, Petra Topinková, Jana Martínková, Kateřina Vitáková, Zdeňka Chaloupková, Marie Vajdičová, Milan Mages, Věra Šedivcová, Jarmila Topinková, Růžena Kreihansová, Zuzana Poláková, Alexandra Gotthardtová, Jana Beková, Marie Bednářová, Blažena Beníšková, Helena Šefrová, Ludmila Topinková, MP - prevence kriminality, MP - služebna Bory, Slávka Poláková, Marie Stuchlová. 

2020  RADOBYČICE neoficiálně - Neoficiální webové stránky městské části Plzeň Radobyčice   globbers joomla templates