Vánoční charitativní jarmark 2018 v Radobyčicích

V sobotu 24. listopadu 2018 se konal v Radobyčicích již druhý Vánoční charitativní jarmark pod záštitou Nadačního fondu Šance Onkoláčkům, který podporuje onkologicky nemocné a jinak závažně nemocné děti.

Jarmark proběhl opět v přísálku místní sokolovny. Na kupující čekala široká škála krásných výrobků, které na jarmark věnovali nejen místní, ale dorazily balíčky i z velké dálky. Zapojilo se přes padesát dobrých duší, které na jarmark věnovaly svoje výrobky a výtvory.

Dveře jarmarku se otevřely přesně v 16 hodiny a od samého začátku byl o výrobky velký zájem a kupující chodili po celou dobu konání jarmarku. Moc si takového zájmu vážíme. Také výsledná částka, která se na jarmarku vybrala, byla neskutečná a pokořila loňskou částku - zisk letos činil částku 30.631 Kč. Tato částka byla vložena dne 28.11.2018 na účet NF Šance Onkoláčkům (č.ú. 2600717725/2010 - jde o transparentní účet).

V pojarmarkovém týdnu byla doprodána velká část zbylých výrobků a částka ve výši 1.050 Kč z jejich prodeji následně putovala na onkoúčet.

Zbylé výrobky byly nebo budou dány do aukce nebo na prodej do facebookové skupiny „Bazárek – šance školáčkům“, kdy výtěžek z těchto aukcí/prodeje jde v souladu s pravidly této skupiny přímo na účet nadačního fondu.

Toto cestou bychom rády poděkovaly všem, kteří věnovali své výrobky, a to:

● Jindřiška Martínková, ● Čakrové svíčky, ● Věra Metelcová, ● Slávka Jedličková, ● Veronika Kovaříková, ● Markéta Jandíková, ● Lenka Batoušková, ● Zdenka a František Prokopovi, ● Jitka Jíchová,  ● p. Honzíková,  ● Stanislava Černá, ● Jitka Brůhová s Adélkou, ● Petra Doubková, ● Květa Průchová, ● Táňa Anderlová, ● Jitka Štenglová, ● paní Ulčová, ● Anna Topinková, ● Martina Morozovová, ● Petra Hýsková, ● Zuzana Topinková, ● Šárka Rohlíková, ● Naďa Vlasáková, ● Petra Plzáková, ● Anna Vránková, ● Radka Martínková, ● Martínkovi, ● Hana Urbanová, ● Jitka a Václav Vaštovi, ● Eliška Říhová, ● Libuše  Wegerová, ● Kateřina Vitáková, ● Markéta Fenclová, ● Václav Fencl, ● heli, ● Jana Strnadová, ● Bláhovi, ● Marie Vajdičová,  ● Jarda Linhart, ● Nikola Žaludová, ● Jarmila Topinková, ● paní Valtrová, ● Klára Maňasová, ● paní Jakoupková a Věra Polanová, ● Jana Uhlíková, ● Marie Stuchlová, ● Alena Nosková, ● paní Cízlová, paní Brandová a Kristián Brand, ● Pavel Sandra Kieweg a Petr Baloun, ● hasiči PS Košutka, ● rodina Sekyrkova, ● Kateřina Matoušková, ● Jana Kuchynková, ● paní Janů, ● Drahomíra Hebrová, ● Petr Krhounek. Pokud se náhodou na seznamu nevidíte a Vaše výrobky zdobily náš jarmark, ozvěte se, hned takové nedopatření napravíme.

Dále děkujeme všem známým i neznámým nakupujícím za jejich nákup na našem jarmarku a finanční podporu. Díky TJ Sokol Plzeň - Radobyčice, která nám poskytla zázemí pro jarmark ve svých prostorách.

A v neposlední řadě velké díky za pomoc při přípravě a samotném průběhu jarmarku patří: Petře a Petrušce Plzákové, Monice Bočanové, Vašíkovi Ulčovi, Láďovi Gotthardtovi, Mírovi Elgerovi a pomocníkům z místní hospůdky.  

Za „jarmark tým“: Veronika Kovaříková a Markéta Jandíková.

2020  RADOBYČICE neoficiálně - Neoficiální webové stránky městské části Plzeň Radobyčice   globbers joomla templates